Tartak specjalizujący się w drewnie dębowym

Kleniewski Tartak oferuje swoje produkty w Warszawie, zgodnie z misją firmy, dostarczania tarcicy premium – tarcicy w jakości jakiej potrzebujesz!

Istniejemy na rynku już od 1987 roku, z tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie, nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w stolicy. Korzystając z jednej z najnowocześniejszych linii taśmowych w Europie, która pozwala na precyzyjne cięcia z dokładnością do 1mm, jest to jak najbardziej możliwe!

Nasz obszar działania to nie tylko rynek polski, ale również eksportujemy nasze produkty do większości krajów europejskich.

Nasza oferta: tarcica dębowa, deski, kantówki dębowe, krawędziaki, belki, podkłady kolejowe, ogrodowe.

  • Tarcica stolarska dębowa – dostępna w formie desek nieobrzynanych, w grubościach takich jak: 26/32/38/50 mm i długościach od 0,8 do 5,0 m, o poziomie wilgotności 8-9%, doskonała do profesjonalnych prac stolarskich. Deski dębowe są starannie selekcjonowane, pod kątem kasy, aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Tarcica dębowa jest chętnie wybierana przez stolarzy i architektów z uwagi na jej  wyjątkową trwałość i piękno. Głównym jej przeznaczeniem jest produkcja mebli, okien, drzwi, schodów, podłóg oraz elementów dekoracyjnych.
  • Kantówki dębowe – dostarczamy w zróżnicowanej jakości, dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Swoje zastosowanie znajdują w konstrukcjach budowlanych domów oraz małej architekturze zielonej (ogrodowej). Dostępne w wielu wymiarach, np: 100 x 100 mm, 150 x 150 mm, 150 x 200 mm, 200 x 200 mm, 150 x 200 mm, 250 x 250 mm, 200 x 300 mm.
  • Podkłady kolejowe – specjalizujemy się w produkcji dębowych podkładów, podrozjazdnic i mostownic kolejowych, m. in.: IB, IIB, IIIB,  które spełniają wszystkie normy i standardy branży kolejowej. Podkłady wykorzystuje się do budowy i renowacji infrastruktury kolejowej, jak również do aranżacji architektury ogrodowej.

W Kleniewski Tartak dbamy o to, aby każdy produkt został wykonany z najwyższą starannością, spełniając wymagania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych, gwarantując profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Tarcica premium – to tarcica w jakości jakiej potrzebujesz.

Zamówienie / kontakt

Kleniewski tartak

Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców krajowych (Polska) jak i z innych Państw Europejskich. Firma Kleniewski Tartak prowadzi stałe dostawy do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Włoch, Czech, Słowacji i Bułgarii.
Jesteśmy również otwarci na inne destynacje.

+48 84 660 70 53
+48 84 660 72 03
 
info@kleniewski.eu